Právě se nacházíte: Domovská stránka Začátek podnikání Založení společnosti Podnikání na ose venkov – Praha – Evropská unie

Podnikejsnadno.cz

Podnikání na ose venkov – Praha – Evropská unie

01. 10. 11:06

Žijeme ve světě neomezených možností. Má to ovšem jeden drobný háček. Musíte mít alespoň trochu pod čepicí, abyste dokázali příležitosti zužitkovat ve vlastních prospěch, zisk a lepší budoucnost. V podnikatelské sféře se cení nápad. Realizace a zajištění nezbytných administrativních okolností je hračka. Pokud tedy víte, na koho se obrátit.

PodnikáníNašli jste díru na trhu a hodláte prorazit v Čechách, následně v Evropě a nakonec si vydobýt renomé ve světě? Entuziasmus je v podnikání je důležitý. Zároveň vás ale tíží, že jste z malého města a nechce se vám stěhovat do metropole? Neklesejte na mysli. Nevzdávejte se konkurenčních výhod a pro udržení příznivého dojmu na Vaše obchodní partnery si ve městě zřiďte virtuální sídlo firmy. Ušetříte jak za pronájem, tak za dopravu.

Venkov poskytuje příležitosti pro začínající podnikatele mnoha různých oborů. Pro spojení se svými zákazníky už rozhodně není nutný osobní kontakt. Můžete využít e-maily, newslettery, letáky nebo sociální sítě. Česká republika je členem Evropské unie a z Prahy už není složité expandovat do ostatních zemí Evropy.

Někdo může namítat, že nejjednodušší a nejlevnější je mít sídlo firmy v bytě na nebo na adrese trvalého bydliště. Triviální a očekávaná úvaha má však řadu slabin. Může totiž ohrozit celkovou image firmy, ztížit kontakt s obchodními partnery a veřejností nebo ohrozit váš soukromý majetek.

Na schůzky můžete klienty zvát do restaurací a kaváren nebo využívat služeb virtuální kanceláře, a to jednorázově i dlouhodobě. Například pražská adresa působí seriózněji a vzbuzuje větší důvěru. Kapacity velkých měst - Prahy, Brna, Olomouce či Ostravy ještě nejsou zcela zaplněny.

Jestli po sídle v centru toužíte, ale nemůžete si jej z finančních důvodů dovolit, je právě virtuální kancelář zajímavým řešením. Pokud o využití virtuálního sídla uvažujete, věnujte čas výběru firmy, na kterou se obrátíte.

Právě tento základní okamžik často rozhodne o vašem úspěchu či neúspěchu. Domnělá ztráta času se vám v budoucnu několikanásobně vrátí. Obracejte se na firmy, které vám umí pomoci levně založit společnost, prodat ready made společnost, pronajmout virtuální sídlo a zároveň vést účetnictví. I takové na české trhu jsou.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...