Právě se nacházíte: Domovská stránka Začátek podnikání Založení společnosti Když dva dělají totéž, není to totéž

Podnikejsnadno.cz

Když dva dělají totéž, není to totéž

01. 10. 10:38

Čas hraje v našich profesních i soukromých životech velmi podstatnou roli. Fakt nejlépe vystihuje příměr – Není čas, ztrácet čas. V podnikání, a jeho začátcích především, platí věta hned několikanásobně. Druhým velmi významným pozemským atributem jsou peníze. Podnikání bez nich nenastartujete.

PoradaMůžete si založit společnost s ručením omezeným na míru, můžete si koupit ready made společnost s ručením omezeným, anebo založit společnost s ručením omezeným s kapitálem. Služba je vhodná pro klienty, kteří nemají dostatečné finanční prostředky na splacení základního kapitálu s.r.o. (200 000 korun) a zároveň nepotřebují začít podnikat do 24 hodin.

Parametry služby odráží to nejlepší z ready made společností a založení společností na míru. Jako první majitelé nově vznikající společnosti si sami určíte název, počet jednatelů a společníků, zapisované živnosti a sídlo firmy. Máte tedy úplnou kontrolu nad tím, jak nově vzniklá společnost bude vypadat. Jedná se o nejvýhodnější a nejsnazší způsob, jak začít podnikat pod svojí firmou.

Poradenská společnost MoyMoy s.r.o. zakládá firmy, na rozdíl od konkurence, jako neplátce DPH a výsledná cena je tak v průměru zhruba o pětinu nižší. V ceně založení s.r.o. je mimo jiné poskytnutí kapitálu 200 000 korun na dobu nutnou k zapsání společnosti do obchodního rejstříku.

Většina začínajících společností se na trhu potřebuje rychle prosadit a získat první zákazníky. Internetové stránky jsou nejsnazší cestou propagace služeb. Dodavatelů webových řešení je mnoho, ale ne každý umí nabídnout ideální řešení ušité na míru. A jsme zase u toho – Není čas, ztrácet čas. Když dva dělají totéž, není to totéž.

Vysoce sofistikovaný web, nebo jenom nástěnka se základními informacemi? E-shop ANO nebo NE? Je nutná prezentace firmy na Facebooku a ostatních sociálních sítích? A co všeobjímající pojem internetový marketing? Na začátku se budete muset rozhodnout, které služby budou pro vaše podnikání užitečné a které je lepší oželet a ušetřit tak čas i peníze. Situaci vám ulehčí profesionálové v oboru s mnohaletou praxí.

Konkurence na poli internetových stránek je velká. Sektor, kterému vládnou SEO optimalizace a PPC kampaně, utěšeně bobtná každým dnem. Velmi důležité je v pravidelných intervalech provádět analýzu použitelnosti webu, tedy jinými slovy uživatelské jednoduchosti. Nezapomínejte ani na grafické propagační materiály v tištěné nebo elektronické podobě, vizitky či logo. Vše by mělo podporovat jednotnou kulturu společnosti.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...