Právě se nacházíte: Domovská stránka Začátek podnikání Založení s.r.o. společnosti na klíč

Podnikejsnadno.cz

Založení s.r.o. společnosti na klíč

26. 03. 10:21

Založte si firmu-společnost

V současné době se často setkáváme s pojmem ready-made. Co to ve skutečnosti vlastně znamená? Pokud bychom to chtěli říci česky, jde vlastně o předzaložené společnosti, které vynikají oproti běžnému založení tím, že jsou rychle a okamžitě dostupné. Každý dnes ocení rychlost a úsporu času, což je pro řadu podnikatelů privilegium. Lze je označit také jednoduše jako firmy na klíč. V České republice tyto společnosti tvoří více než 15 % celkového počtu založených společností. Přináší velmi výhodnou alternativu pro každého, kdo chce podnikat hned a nechce se zabývat s vyřizováním na úřadech a dalších institucích.

Moderní služby vám usnadní život

Každý, kdo se rozhodne podnikat, se dříve či později setká s různými překážkami. Moderní doba však upřednostňuje rychlost bez zbytečných průtahů. Díky tomu je mnohem snazší uskutečnit svůj podnikatelský záměr, neboť cesta k jeho splnění nemusí být klikatá a komplikovaná. Zkuste si založit novou s.r.o. firmu na klíč, jinými slovy takzvanou ready – made společnost. Tímto způsobem můžete začít podnikat s méně náročným startem a minimalizovat tak časově náročnou administrativní zátěž. Celý proces zakládání firmy lze snadno urychlit se 100 % přesností. Mnoho podnikatelů o tomto dosud jen snilo, v současné době se však sen může stát skutečností, když víte, jak na to. Součástí těchto předzaložených firem jsou také virtuální kanceláře, které lze pronajmout za pár stovek měsíčně v lukrativní části Prahy či Brna. Takový začátek si zaslouží opravdu každý, navíc těchto možností využívají již stávající firmy, které chtějí dále expandovat.

Co je to vlastně firma na klíč?

Firma-společnost na klíč byla založena za účelem prodeje klientovi. Tato společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, má své přidělené IČO. Tato společnost nevyvíjí žádnou podnikatelskou činnost a nemá tedy za sebou žádnou historii. Je již registrovaná na příslušných úřadech a nemá žádné závazky. Klienti nemusí disponovat hotovostí na splacení základního kapitálu, ten je již splacen zakladatelem. Klient si sám hradí pouze částku za převod společnosti do jeho vlastnictví. Získá písemnou záruku, že není existence závazků ani pohledávek. Jde tedy o ideální možnost pro podnikatele, kteří chtějí co nejdříve zahájit svou činnost a nemají vstupní kapitál. Kupujete vlastně založenou firmu, která nemá pohledávky ani závazky, odpadá vyřizování všech formalit na úřadech. Můžete začít snadno a rychle podnikat.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...