Právě se nacházíte: Domovská stránka Provoz firmy Účetnictví a daně Daňová evidence Inovativní přístup bez kompromisů
Získejte radu od našich odborníků zdarma!
<
Petra Vitinová
Petra Vitinová
založení společnosti
Petra Vitinová
založení společnosti
Zaslat dotaz
Máte dotaz na našeho odborníka?

Zeptejte se nyní a dostanete odpověď zdarma!

Aleš Krabs
Aleš Krabs
tvorba webu
Aleš Krabs
tvorba webu
Zaslat dotaz
Máte dotaz na našeho odborníka?

Zeptejte se nyní a dostanete odpověď zdarma!

Robert Knotek
Robert Knotek
internetový marketing
Robert Knotek
internetový marketing
Zaslat dotaz
Máte dotaz na našeho odborníka?

Zeptejte se nyní a dostanete odpověď zdarma!

>

Podnikejsnadno.cz

Inovativní přístup bez kompromisů

01. 10. 11:07

Někdo má v hlavě o kolečko víc. Někdo má v hlavě o kolečko méně. Někdo má v hlavě koleček akorát a navíc dopřeje jednomu dovolenou, protože nechá daně a účetnictví na odbornících.

Účetní profesionálovéKdo musí předkládat roční účetní závěrku? Do kdy mohu provést odpočet daňové ztráty? Jaké příjmy a výdaje jsou daňově uznatelné? Jak a kde platit daně? Odpovědi na otázky není nutné znát, stačí se správně rozhodnout.

A když už, tak už - komplexní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence i zpracování daňových přiznání. Proč dlouhodobě sledovat nepřehlednou změť legislativních změn a identifikovat, které se zrovna týkají oblasti mého podnikání? Raději využiju balíček služeb.

Vedle vedení a zpracování účetnictví se jedná o poskytování pravidelných informací o stavu účetnictví (stav  saldokonta, propočet daňové povinnosti či upozornění na rizikové položky), asistenci při faktických inventurách zboží či při kontrolách ze strany správních orgánů. Takové parametry má moderní a ucelená nabídka. A po ukončení účetního období předání řádné dokladové inventarizace a zkompletovaných účetních dokladů k archivaci. Co víc si přát?

Vedení daňové evidence využívají zejména klienti podnikající jako osoby samostatně výdělečně činné. Společnost Profitas.cz dále poskytuje kompletní poradenský servis, zastupování před správními úřady a asistenci při případných finančních kontrolách.

Správné zpracování a vedení mezd je základem pro úspěšný chod podniku. Garancí služby je dodržování všech zákonných podmínek. Personální agenda vám pomůže optimalizovat mzdové náklady.

K co nejvyšší možné zákonné daňové úspoře pomáhají služby daňového poradenství a služby daňové optimalizace ve spolupráci s renomovaným daňovým poradcem. Permanentní sledování nových legislativních procesů a soudní judikatury dává lídrům na trhu jasné konkurenční výhody při zajišťování potřeb klientů v této oblasti.

Snižování daňové zátěže je realizováno od odpisů hmotného i nehmotného majetku, daňových úlev, přes efektivní metodiku účtování až po mezinárodní holdingové struktury zaměřené na minimalizaci daně z příjmu a daně z dividend či tantiém klienta.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Ke stažení

Zpracovávám...