Právě se nacházíte: Domovská stránka Provoz firmy Tvorba webu a int. marketing Jak umožňovat placení kartou? Vyplatí se tato metoda podnikateli?

Podnikejsnadno.cz

Jak umožňovat placení kartou? Vyplatí se tato metoda podnikateli?

Provozujete e-shop? A rádi byste umožnili svým zákazníkům platit pomocí platební karty? Víte, co pro vás tato nabídka bude obnášet?

Platba kartou – rychlý a pohodlný způsob

Placení pomocí platební karty je ve světě zcela nejrozšířenější způsob placení po internetu. Jde o způsob velmi snadný a rychlý, v našich podmínkách se placení kartou stále příliš nedaří. Na jedné straně totiž i přes nejrůznější zabezpečení se zákazníci platit kartou bojí a na straně druhé pak právě provozovatelé nechtějí karty přijímat kvůli zvýšení svých nákladů.

Platební bránu získá podnikatel od banky

Pokud se rozhodnete ve vašem e-shopu platební karty akceptovat, je třeba se vypravit do některé z bank, případně začít tou bankou, ve kterém máte vedený váš podnikatelský účet. V bance oznámíte, že byste měli zájem o systém akceptace platebních karet prostřednictvím internetu a banka vás seznámí se svým nabízeným řešením. Každá banka provozuje svoje vlastní řešení, které umožňuje zabezpečenou platbu prostřednictvím internetu. Pokud se s bankou dohodnete, pak vám banka pomůže svou platební bránu do vašich stránek implementovat a vše se doladí tak, aby fungovalo naprosto bez problémů.

Bezpečnost plateb na prvním místě

Právě otázka bezpečnosti je totiž mimořádně důležitá. Pokud byste ztratili kredit důvěryhodného obchodu, zákazníci by se již nikdy nevrátili. Banky však garantují celkové zabezpečení těchto plateb a jejich ověření také tak, že obchodník se se zadávanými údaji vůbec nesetká, protože po odeslání z platební brány jsou okamžitě přebírány bankou. Za pronájem tohoto platebního systému je třeba bance platit určité poplatky. Ty se liší svou výší podle obratu obchodu, čím vyšších obratů obchod dosahuje, tím menší náklady je třeba vynakládat za tyto platby.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...