Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení 7 způsobů, jak vám cloud pro firmy ušetří peníze
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

7 způsobů, jak vám cloud pro firmy ušetří peníze

Už jste možná slyšeli, že cloudy šetří firmám peníze, jen pořádně nevíte jak. Podívejte se s námi cloudům pro firmy pod pokličku.

1. Vyhnete se investicím do IT vybavení

Pořízením cloudu se vyhnete finančně náročným investicím do firemního serveru a s tím souvisejícího hardwarového i softwarového vybavení. Cloudy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které můžete využívat v rámci poplatku za měsíční pronájem.

2. Cloud si dáte do daní

U cloudu si snadno spočítáte, na kolik vás ročně vyjde, a výslednou částku si můžete odečíst z daní. Poplatek za pronájem cloudu se totiž počítá mezi daňově uznatelné provozní náklady.

3. Přizpůsobíte si prostor svým potřebám

Jakmile se vaše firma rozroste, pružně na to zareagujete pronájmem většího místa na cloudu. A až ho nebudete potřebovat, jednoduše objem pronajatého prostoru snížíte.

4. Využijete čas zaměstnanců efektivněji

Cloudy vám nabízejí užitečné aplikace, které vašim zaměstnancům usnadní přístup k datům a pomohou jim soustředit se na samostatný pracovní výkon.

5. Datacentrum se postará o bezpečnost

Nemusíte se starat o nejnovější trendy v zabezpečovacích technologiích. Cloudy v datacentrech jsou střeženy fyzickou i softwarovou ostrahou dnem i nocí.

6. Přístup k datům budete mít odkudkoliv

Na cloud se dostanete s připojením k internetu kdykoliv, ať už se potřebujete k datům dostat z domova nebo z hotelového pokoje. Berou si vaši zaměstnanci často home office? Díky cloudovým aplikacím se k potřebným dokumentům dostanou během chvilky.

7. Nebudete potřebovat IT oddělení

A ušetříte na platech několika zaměstnanců IT oddělení. O vše potřebné okolo cloudu se postará datacentrum. A externě vám zajistí i servis výpočetní techniky a správu sítě.

Jaké další výhody vám cloud pro firmy nabízí?

Datová centra se liší nabídkou svých služeb a kvalitou technologického zázemí. Pokud se rozhodnete pronajmout si cloud pro firmy u Casablancy, budete mít jistotu, že celý cloud běží na profesionální platformě, které byl na míru navrhnut potřebný software a virtuální prostředí. Použitá technologie umožňuje nesmírné množství operací čtení a zápisů aniž by to snížilo její výkon nebo rychlost přenosu. A to nejlepší nakonec - vaše data se zapisují do dvou fyzicky odlišených center. To znamená, že se ukládají na dvě místa zároveň a tím vzniká vlastně záloha zálohy. Proto o ně nikdy nepřijdete.

S pronájmem cloudu pro firmy získáte celou výhod, které využijete v běžném firemním životě i při účetní uzávěrce. Snižte náklady na provoz a pronajměte si cloud.

 
Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...