Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Studium MBA. Jak vybrat kvalitní manažerskou školu?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!
<
Petra Vitinová
Petra Vitinová
založení společnosti
Petra Vitinová
založení společnosti
Zaslat dotaz
Máte dotaz na našeho odborníka?

Zeptejte se nyní a dostanete odpověď zdarma!

Aleš Krabs
Aleš Krabs
tvorba webu
Aleš Krabs
tvorba webu
Zaslat dotaz
Máte dotaz na našeho odborníka?

Zeptejte se nyní a dostanete odpověď zdarma!

Robert Knotek
Robert Knotek
internetový marketing
Robert Knotek
internetový marketing
Zaslat dotaz
Máte dotaz na našeho odborníka?

Zeptejte se nyní a dostanete odpověď zdarma!

>

Podnikejsnadno.cz

Studium MBA. Jak vybrat kvalitní manažerskou školu?

Toužíte mít dobrou pozici ve firmě, vysoký plat a otevřené možnosti? Přesně to je cílem manažerských programů MBA, LL.M., MPA a dalších. Ne vždy je však zisk titulu MBA výhrou. Pro studium manažerských programů je nutné hledět hlavně na kvalitu školy. Jednou z nejrespektovanějších MBA škol v České republice je Ústav práva a právní vědy v Praze.

 

obr uppv

Škol, které nabízejí studium MBA, LL.M., MPA a dalších manažerských programů, v současnosti vzniká skutečně mnoho. Manažerské programy jsou takzvaně IN.  Není se čemu divit. Podle mezinárodních i tuzemských průzkumů absolvování manažerských programů markantně zvyšuje karierní šance na úspěch. Neplatí to ale vždy!

Na co se při výběru manažerské školy zaměřit?

Mnoho škol, které program MBA poskytují, především tedy těch novějších, budí určité rozpaky, ať již cenou či kvalitou poskytované výuky. Ústav práva a právní vědy v Praze je v tomto smyslu prověřen 12letou historií činnosti a její manažerské programy 10 lety jejich úspěšného uskutečňování. K datu 1. 1. 2015 má tato manažerská škola registrována již přes tisícovku absolventů.

Důkazem, že Ústav práva a právní vědy poskytuje kvalitní manažerské studium, jsou především reference spokojených absolventů, které studium profesních programů skutečně posunulo v jejich pracovní kariéře dál. Čím to, že je tato manažerská škola oproti ostatním tak dlouhodobě úspěšná?   

Špičkoví lektoři a nejnovější andragogické poznatky   

„Našim studentům se snažíme poskytovat skutečně to nejlepší možné studium. Působí u nás špičkoví lektoři, kteří mají praxi na prestižních univerzitách. Řada z nich působí v privátní sféře a mnoho z nich má mezinárodní zkušenosti. Výuka u nás přitom vychází z nejnovějších andragogických poznatků v oblasti vzdělávání dospělých,“ říká ředitel Ústavu práva a právní vědy, JUDr. Luděk Lisse, Ph.D. LL.M. MPA.

Z hlediska věku jsou zde mezi studenty manažerských programů naprosto rovnoměrně zastoupeny všechny 3 velké věkové skupiny – od 24 do 35 let, od 36 do 48 let a od 49 do 62 let. Studium je tak plně přizpůsobeno čerstvým absolventům vysokých škol i časově vytíženým manažerům.

Řešení úloh z manažerské praxe

Dalším dílem úspěchu manažerských programů na této škole je způsob výuky. Studium manažerských programů MBA, BBA, LLM., DBA, MPA či MSc. je nastaveno tak, aby byl každý student schopný uplatnit získané teoretické znalosti v praxi.

Lektoři Ústavu práva a právní vědy tak výuku zakládají na skutečných příkladech, reálných projektech a případových studiích.

„Studium manažerských vzdělávacích programů u nás není založené pouze na mentorování. Klademe zvlášť velký důraz na to, aby studenti vyvíjeli vlastní aktivitu a řešili úlohy z manažerské praxe,“ dodává Lisse.

V současné době jsou otevřeny přihlášky na jarní semestr, který začíná v dubnu 2016. V rámci zvýhodněné akce je možné přihlásit se ke studiu manažerských programů již od 84 000 Kč bez DPH, jako bonus navíc každý student obdrží literaturu zdarma.

Bližší informace o Ústavu práva a právní vědy, včetně pozvánky na pravidelné Dny otevřených dveří, se dozvíte na webových stránkách www.ustavprava.cz

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Ke stažení

Zpracovávám...