Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Nechte si založit s.r.o. od profesionálů
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Nechte si založit s.r.o. od profesionálů

Přemýšlíte o tom, že konečně uskutečníte svůj podnikatelský záměr a rozjedete svůj byznys? Rozhodli jste se, že si ušetříte počáteční administrativu kolem zakládání firmy a koupíte si ready-made společnost? Nechte si firmu založit od skutečných profesionálů.  

 

Vsaďte na profesionály 

Ready-made společnosti si nepořizujte náhodně. Vybírejte firmu pečlivě a dívejte se na zkušenosti prodávajícího a další služby, které nabízí ve svém portfoliu. Ready-made s.r.o. získáte již od 16900 Kč. Společnost dostanete během jedné hodiny a navíc si ušetříte veškerou přebujelou administrativu kolem zakládání nové firmy. Vsaďte na Prague Business Office. Profesionálové z PBO mají zkušenosti se zakládáním společnosti již od roku 2004 a mohou se pochlubit více než 400 společnostmi a spokojenými klienty, u kterých si získali stoprocentní důvěru.  

 

Získejte slevu na virtuální sídlo

Založení společnosti není jedinou službou, kterou PBO nabízí. Vyřídí za vás veškeré legislativní kroky, včetně záležitostí kolem převodu, který je rychlý. PBO garantuje naprostou bezdlužnost nabízených společností. Pokud si zakoupíte ready-made společnost, získáte navíc 20% slevu na virtuální sídlo v Praze. Dostanete tak prestižní adresu pro svojí novou společnost, díky které vás budou obchodní partneři i zákazníci vnímat důvěryhodněji a s větším respektem. Navíc ušetříte náklady, které byste jinak vložili do pronájmu nebo koupě kamenné kanceláře.  

 

Založte si společnost na klíč

Pokud vám koupě ready-made společnosti plně nevyhovuje a raději byste si založili firmu s ručením omezeným přesně podle svých představ, PBO má pro vás řešení v podobě založení společnosti na klíč. Vložte založení s.r.o. do rukou odborníků s bohatými zkušenostmi. PBO za vás vyřídí veškerou dokumentaci a jednání s úřady. Zároveň vyhoví vašim speciálním požadavkům.  Neztrácejte čas vlastním zakládáním společnosti s ručením omezeným a svěřte se do rukou profesionálů.

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...