Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Zajistěte si kancelář na dobré adrese a dejte o sobě vědět
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Zajistěte si kancelář na dobré adrese a dejte o sobě vědět

Úřadovat na dobré adrese je pro podnikatele otázkou prestiže. Je samozřejmé, že klienti firmu vnímají úplně jinak, když má kancelář na známém místě. Když sídlí někde uprostřed sídliště v obyčejném bytě a kancelář provozuje v obývacím pokoji, nepůsobí to na okolí příliš věrohodně.

Získáte prestiž a ušetříte

Uvádíte-li ale jako sídlo své firmy nějakou známou ulici, většinou vás všichni okamžitě zařadí do škatulky seriózního podnikatele. A to ještě před tím, než se s vámi osobně setkají. Jenže co dělat, když pronájmy kanceláří na těch skutečně lepších adresách jsou velmi drahé? Využijte virtuální kancelář, která bude vaši firmu reprezentovat. V tomto případě je pronájem levný. Vy získáte prestiž a ještě ušetříte.

Založení společnosti není těžké

Chcete zakládat podnikatelskou společnost a už nyní se děsíte byrokratických úkonů, které jsou s tím spojeny? Možná nevíte, že zakládání s.r.o. nemusí být tak složitým krokem, když ho svěříte do rukou odborníků, kteří mají v této oblasti praxi. Komplexní služby v oblasti zakládání společností vám zajistí poradenství, potřebné dokumenty včetně živnostenského listu, zápis do Obchodního rejstříku a registraci na daňovém úřadě. Náklady budou nižší, než kdybyste si vše zařizovali sami. A to nepočítáme čas, který byste strávili bojem s úředníky.

Zařiďte, ať jste ve vyhledávači první

Každý podnikatel sní o tom, že bude mít spoustu zakázek. Může ale nabízet sebelepší zboží či služby a nebude mu to nic platné, pokud o nich nebude nikdo vědět. Proto nesmí podcenit úlohu internetové reklamy. Lidé vyhledávají na internetu spoustu věcí. Mnozí hledají i to, co nabízíte vy. Jak zařídit, aby se o vaší nabídce dozvěděli potenciální zákazníci? Pomůže SEO optimalizace. Díky ní se v internetových vyhledávačích dostanete na přední místa. 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...