Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Ušetřete čas i peníze při založení společnosti i chodu své kanceláře
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Ušetřete čas i peníze při založení společnosti i chodu své kanceláře

Založení nového podnikatelského subjektu je náročné. Aby vaše společnost byla úspěšně zapsána do Obchodního rejstříku, neobejdete se bez znalosti spousty právních předpisů. Ty ale samozřejmě nemůžete ovládat, protože nemáte právnické vzdělání. V takovém případě je nejlepším řešením svěřit založení své společnosti do rukou někoho, kdo tomu rozumí a má potřebnou praxi.

Pomoc pro hladký začátek podnikání

My vám můžeme zajistit rychlé založení společnosti.  Zahrnuje celý balík služeb:

  • Máte k dispozici poradenství před založením vašeho právního subjektu, během něho i po něm.
  • Získáte všechny materiály potřebné k založení společnosti a jenom je podepíšete.
  • Zajistíme zápis do Obchodního rejstříku. Díky elektronickému podpisu za něj zaplatíte jenom poloviční soudní poplatek.
  • Vaše společnost bude také zaregistrována na daňovém úřadě k placení daně z příjmu.

Velkou výhodou je úspora času. Můžete si také být 100% jisti, že všechny dokumenty přesně odpovídají našim právním předpisům.  

Jak tisknout šetrně?

I když je v současnosti prakticky ve všech firmách tlak na to, aby se výdaje na chod kanceláří omezily na minimum, přesto se v běžném chodu kanceláře neobejdete bez laserové tiskárny.

Originální tonery HP ale mohou být dosti drahé, proto je důležité nakupovat za dobré ceny. Díky tomu výrazně snížíte režii kanceláře, a to je velmi důležité zejména když právě začínáte podnikat.

100% kvalita za poloviční cenu

Samozřejmě je ve vašem zájmu záruka vysoké kvality tisku. Vyberte si proto levné tonery Samsung, které jsou cenově dostupné a navíc zaručují ty nejvyšší standardy kvality. Můžete tak získat 100% kvalitu tisku ovšem za poloviční cenu v porovnání s originálem. Taková úspora v provozu kanceláře je při podnikání více než žádoucí.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...