Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Živnostníci – problémy s cash flow můžete mít vyřešeny už dnes
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Živnostníci – problémy s cash flow můžete mít vyřešeny už dnes

Díky nabídce společnosti Kouzelná půjčka můžete mít potřebné peníze na účtu již dnes. Zaplacené úroky jsou pro Vás daňově uznatelným nákladem a podmínky poskytnutí půjčky jsou srovnatelné s bankovními úvěry.

Jako nový klient Kouzelné půjčky můžete získat až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů. Pokud si budete u této společnosti půjčovat pravidelně s tím, že své závazky budete splácet včas, můžete postupem času požádat až o 50 000 Kč!

Formulář žádosti o rychlou půjčku najdete na webu Kouzelné půjčky, jeho vyplnění Vám nezabere více jak 5 minut. Jakmile bude Vaše žádost o půjčku schválena, zašle Vám Kouzelná půjčka informační SMS, po jejímž potvrzení odchází peníze na účet, který jste uvedli k žádosti.

Splacení půjčky probíhá tak, že dlužnou částku jednorázově odešlete na účet Kouzelné půjčky. Pokud byste z jakéhokoliv důvodu nebyli schopni půjčku včas splatit, můžete za předem určený poplatek požádat o prodloužení splatnosti.

Podmínky poskytnutí půjčky jsou srovnatelné s bankovními úvěry

Kouzelná půjčka poskytuje půjčky vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, což je stejný zákon, podle kterého poskytují úvěry bankovní instituce. Na rozdíl od nebankovních společností, které poskytují půjčky dle občanského zákoníku (který nezaručuje vysokou míru ochrany), u Kouzelné půjčky máte jistotu toho, že:

  • se vždy dozvíte, jaké jsou celkové náklady spojené s půjčkou (tzv. RPSN)
  • po Vás nebude vyžadováno (ani nijak podsouváno) ručení směnkou či podpis rozhodčí doložky
  • nebudete muset ručit nemovitostí
  • komunikace se společností Kouzelná půjčka nebude probíhat prostřednictvím tzv. barevných linek, jež jsou zpoplatněny speciální (dražší) sazbou

S ohledem k těmto podmínkám i způsobu vymáhání pohledávek, řešení případných sporů, úrovně komunikace apod., Kouzelná půjčka získala ocenění v podobě 2. místa ve velkém testu rychlých půjček, který v první polovině tohoto roku sestavil web Bankovni-poplatky.com.

Kouzelná půjčka jako jediná z tří nejlepších společností tohoto testu poskytuje novým klientům až 10 000 Kč.

Pokud tedy akutně hledáte řešení problémů s cash flow, obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka, prostřednictvím jejíž nabídky je Vám k dispozici půjčka, která Vám nabízí vysokou míru ochrany a rychlou výplatu peněz.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...