Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Kanceláře k pronájmu si nyní můžete vyhledat snadno a rychle
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Kanceláře k pronájmu si nyní můžete vyhledat snadno a rychle

Hledáte kancelářské prostory nebo další nebytové prostory v Praze, Brně, či Ostravě? Realitních portálů a realitních kanceláří, které nabízí prostory k pronájmu je sice mnoho, ne vždy ale můžete snadno vyhledávat dostupné nabídky podle parametrů, jež jsou pro vás důležité.

Na schůzce s realitním makléřem byste se pochopitelně vše, co vás o nabízených kancelářích zajímá, dozvěděli, nicméně obcházení desítek realitních kanceláří je časově poměrně náročné. Naštěstí existuje internetová služba, která vám umožní snadné vyhledávání kanceláří k pronájmu podle parametrů, které vás zajímají.

Přehledné zobrazení volných kancelářských prostor na mapě

Díky webu OfficeMAP.cz si jednoduše vyberete město, ve kterém kancelář hledáte (aktuálně jsou na výběr kancelářské prostory Praha, Brno a Ostrava), a po kliknutí na něj se vám na mapě přehledně zobrazí dostupné kancelářské prostory v daném městě. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle plochy kanceláře, výše nájemného nebo v závislosti na dostupném vybavení (klimatizace, podzemní parkování, otevíratelná okna či zelený certifikát).

Kancelářské prostory jsou ve službě OfficeMAP.cz zobrazeny na mapě opravdu přehledně díky využití různých barevných symbolů. Snadno tak na první pohled odlišíte prostory různých cenových kategorií. U každého objektu je k dispozici fotografie a detailní popis lokality a vybavení kancelářského prostoru. Navíc se vám na kartě kanceláře vypíší i podobné další nabídky, které by vás mohly zajímat.

Exkluzivní kanceláře k pronájmu v Praze

Kromě standardních, běžně nabízených kancelářských prostor, najdete na webu OfficeMAP.cz i exkluzivní kanceláře, jako například ty v budově na Lazarské 6, přímo v centru Prahy, s výbornou dopravní dostupností.

Za v tomto článku představenou internetovou službou, která vám na míru vyhledá kanceláře k pronájmu v Praze, Brně nebo Ostravě, a také nebytové prostory, stojí společnost Colliers International, což je odborník na skladové, výrobní a administrativní prostory v Česku.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...