Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Nemáte dostatek hotovosti na zaplacení faktury? Pomůže služba „zaplatíme Vaše účty“
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Nemáte dostatek hotovosti na zaplacení faktury? Pomůže služba „zaplatíme Vaše účty“

Získat takto můžete finanční výpomoc až 50 000 Kč na dobu 30 dnů. Celý proces žádosti o půjčku, prostřednictvím které budou faktury zaplaceny, probíhá online s tím, že peníze na účet Vašeho dodavatele mohou v ideálním případě odejít již v den podání žádosti o půjčku.

 

Službu „zaplatíme Vaše účty“ poskytuje společnost Kouzelná půjčka. Celý proces žádosti probíhá online prostřednictvím formuláře umístěného na stránce http://www.kouzelnapujcka.cz/pujcka-pred-vyplatou-zaplati-ucty/.

K žádosti o půjčku jednoduše přiložíte fakturu, kterou potřebujete proplatit s tím, že v případě schválení žádosti o půjčku, Kouzelná půjčka odešle požadované peníze na účet uvedený na faktuře. Vám pak přijde potvrzení o zaplacení faktury (toto potvrzení pro Vás slouží jako daňový doklad).

O výsledku schvalovacího procesu se dozvíte do 60 minut

Peníze z účtu Kouzelné půjčky na účet Vašeho dodavatele odchází v ideálním případě již v den podání žádosti o půjčku (výsledek schvalovacího procesu Vám Kouzelná půjčka pošle SMS zprávou do 60 minut od odeslání žádosti).

Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat půjčku až 10 000 Kč, jako vracející se pak půjčku až 50 000 Kč, přičemž maximální doba splatnosti půjčky činí 30 dnů (splatnost si můžete za poplatek 1 000 Kč prodloužit o dalších 30 dnů).

Pokud se tedy dostanete do situace, kdy nemáte dostatek hotovosti na úhradu došlých faktur, kdy si zároveň nechcete dodavatele rozzlobit jejím nezaplacením, je pro Vás služba „zaplatíme Vaše účty“ ideálním řešením situace.

Nebankovní společnost poskytující půjčky dle zákona o spotřebitelském úvěru

Společnost Kouzelná půjčka je sice nebankovní společností, své půjčky však poskytuje vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám dává vysokou míru ochrany před nekalými úvěrovými praktikami (s těmi se u Kouzelné půjčky nesetkáte). Předem se dozvíte celkové náklady na půjčku (tzv. RPSN), přičemž Kouzelná půjčka po svých klientech nikdy nevyžaduje ručení směnkou, nemovitostí či rozhodčí doložku.

Obraťte se tedy v případě krátkodobého výpadku cash flow na společnost Kouzelná půjčka s žádostí o výpomoc v podobě služby „zaplatíme Vaše účty“, uvidíte, že budete mile překvapeni tím, jak hladce vše proběhne.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...