Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Pronájem vybavené kanceláře šetří podnikatelům finance i čas
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Pronájem vybavené kanceláře šetří podnikatelům finance i čas

Začínající společnosti, nadnárodní korporace i drobní živnostníci už nemusejí ztrácet čas hledáním kancelářských prostor a investovat nemalé peníze do jejich vybavení. Efektivním řešením je pronájem vybavených kanceláří. Světový trend už pronikl i do tuzemska.

Každý podnikatel, který někdy hledal komerční prostory k pronájmu, dobře ví, že jde o běh na dlouhou trať. Procházení inzerátů, prohlídky nemovitostí, počítání nákladů na vybavení, zařízení internetu a další nezbytné „maličkosti“, které se nasčítají a ve výsledku stojí čas a peníze. Minimum starostí a výdajů se naopak pojí s pronájmem vybavených kanceláří.

Minimalizace nákladů přitom není jen cílem drobných podnikatelů, ale i zavedených firem. I proto se mezi nájemci vybavených kanceláří objevují jména renomovaných společností. Pronájem plně vybavené kanceláře je pochopitelně vítanou alternativou pro podnikatele, kteří stojí na začátku svých aktivit. Těžko se totiž odhaduje, jak se rozjezd podnikání podaří. Proto není hned na začátku žádoucí vynakládat peníze na vybavení kancelářských prostor. Pronájem vybavené kanceláře představuje vítanou úsporu a uspořené peníze lze využít třeba na reklamu.

Pohodlí a servis vybavené kanceláře

Vybavené kanceláře, které zpravidla najdeme v luxusních administrativních budovách, přinášejí ještě jednu výhodu. A tou je zvýšení prestiže firmy. Na obchodní partnery totiž hned jinak působí, pokud je podnikatel přivítá v moderní budově, která je vybavená recepcí, zasedací místností a dalším zázemím.

K předním pronajímatelům vybavených kanceláří v tuzemsku patří společnost Scott & Weber, která kancelářské prostory poskytuje významným firmám i začínajícím podnikatelům hned ve čtyřech lokalitách v Praze. „Pronájem vybavených kanceláří je pro firmy velmi pohodlný a úsporný. Moderní a plně vybavenou kancelář mají okamžitě k dispozici, a to včetně připojení k internetu. Součástí našich služeb je profesionální recepce, copy centrum, zasedací místnost nebo ICT služby,” sdělil Adam Zvada, jednatel a spolumajitel společnosti Scott & Weber.

Podle Adama Zvada podnikatelé kromě nadstandardních služeb kvitují právě i prestižní adresu a profesionálně působící zázemí firmy. „Vítaným bonusem je také přístup do kuchyněk s neomezenou konzumací nápojů nebo využívání odpočinkových zón – třeba po náročném jednání,“ dodal.

Jak vybavená kancelář minimalizuje investice

Pronájem plně vybavené kanceláře s sebou přináší celou řadu výhod. Kromě úspory času a peněz při zařizování prostor, se podnikatel nemusí zatěžovat ani starostmi o další náklady spojené s provozem kanceláře. Jde především o zajištění dodávek elektřiny, vody, tepla, ale také o úklid, údržbu nebo ostrahu objektu. Veškeré služby jsou totiž zahrnuty v ceně pronájmu, a to včetně recepce, telefonních operátorek, asistentek nebo IT pracovníků.

Výhodou je i skutečnost, že se podnikatel nemusí omezovat velikostí kancelářských prostor. Provozovatelé vybavených kanceláří totiž připravili flexibilní řešení, aby vyšli vstříc malým i velkým firmám. „Pronajímáme kanceláře od velikosti 14 m2, které jsou určené pro jednu osobu, až po velké prostory typu open space, jež ocení větší společnosti,“ doplnil Adam Zvada s tím, že kancelář lze pronajmout na měsíc až na rok, a to podle přání klienta.

Sídlo kanceláře na prestižní adrese

Mezi podnikateli jsou žádoucí především kanceláře na prestižních adresách. Společnost Scott & Weber poskytuje kanceláře ve vybraných lokalitách v Praze 1 (Revoluční 7), v Praze 4 (Budějovická alej), v Praze 5 (Anděl Park Smíchov) a v Praze 10 (Garden Eleven).

Kanceláře jsou vždy umístěny v moderních administrativních budovách, jejichž společným jmenovatelem je výborná dopravní dostupnost, a to jak prostřednictvím MHD (blízkost stanice metra) tak i automobilem. Parkování je vždy zajištěno.

„Právě dostupnost je synonymem našich kanceláří, a to nejen ve smyslu dopravy. Naše kanceláře jsou dostupné všem podnikatelům a mohou je využívat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,“ uzavřel Adam Zvada.

www.scottweber.cz

 

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...