Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Budujte image důvěryhodné firmy
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Budujte image důvěryhodné firmy

Firmy dnes houfně usilují o různé certifikáty, normy nebo se snaží působit společensky odpovědně a ekologicky. Zpravidla hlavním motivem tohoto úsilí přitom bývá touha zlepšit image firmy v očích zákazníků. A ona je to vlastně dobrá motivace, když to pomůže zvýšit kvalitu poskytovaných služeb, snížit zátěž na životní prostředí, nebo to třeba pomůže lidem, kteří v životě neměli tolik štěstí.

Některé z uvedených kroků jsou časově nebo finančně náročné a často může trvat i několik let, než se podaří vytouženého ocenění dosáhnout. Co ale dělat, pokud rozjíždíte vlastní malé podnikání a potřebujete co nejrychleji získat obraz poctivé, odpovědné firmy, které mohou zákazníci důvěřovat?

Nemusíte mít ISO a nemusíte být ani sociálně odpovědná firma, stačí, že se snažíte a o vaše produkty je zájem prostě proto, že jsou kvalitní a zákazníci jsou s nimi a vámi nabízenými službami spokojení. Pokud opravdu děláte svoji práci poctivě, zřejmě se o Vás budou zákazníci zmiňovat pozitivně a budou vás doporučovat. V takovém případě by pro Vás neměl být problém získat Certifikát Důvěryhodná firma.

Certifikát Důvěryhodná firma

Jde o relativně mladý projekt, který v České republice působí teprve od roku 2014. Jeho cílem je vytvořit databázi poctivých a důvěryhodných firem. Jak je uvedeno na webových stránkách projektu, „snaží se vytvořit skupinu poctivých a spolehlivých podnikatelů“. Pointou certifikátu Důvěryhodná firma je zhodnocení firmy nebo webu pomocí speciálního algoritmu tzv. Ukazatele názorů. Algoritmus projde internet, vyhledá komentáře, diskuze a názory na hodnocený web a na základě srovnání pozitivních a negativních zpětných vazeb vypočítá, zda firma má nárok na získání certifikátu. Zřejmě vás okamžitě napadne, že získání takového certifikátu zřejmě nebude levnou záležitostí, ale opak je pravdou.

Samotné prověření algoritmem je zdarma, stačí se zaregistrovat na stránkách provozovatele. Pokud máte na základě výsledků algoritmu nárok na získání certifikátu, zaplatíte necelých tisíc Kč za doručení certifikátu na vaši adresu. Žádné další náklady se získáním certifikátu nesouvisí. V odeslaném balíčku naleznete:

  • Certifikát vytištěný na kvalitním papíře.
  • Voděodolné nálepky s logem Certifikátu Důvěryhodná firma, které je možné umístit na výlohu prodejny nebo firemní vůz.
  • Přístupové údaje k záznamu v databázi oceněných firem na webu projektu.

Má smysl do toho jít?

Počet firem, které se prezentují tímto certifikátem, rychle přibývá, což je důkazem, že nejde o náhodný výstřel do tmy. S přihlédnutím k reaktivně nízkým nákladům na pořízení, je tento certifikát ideální pro začínající firmy a podnikatele, pro které je dosažení jiných certifikátů nebo norem zatím finančně nebo časově vzdálené. Zkusíte získat certifikát i vy?

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...