Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Potřebujete desítky tisíc na překlenutí nedostatku zakázek? Poradíme Vám, kde je získat
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Potřebujete desítky tisíc na překlenutí nedostatku zakázek? Poradíme Vám, kde je získat

06. 05. 11:44

A to i v případě, že se k Vám banka, kde máte podnikatelský účet, otočila zády. Řeč je o nebankovní půjčce společnosti BB Finance Group, prostřednictvím které můžete získat částku až 45 000 Kč se splatností až 12 měsíců.

Snadno tak překlenete 1 – 2 měsíce s nedostatkem zakázek s tím, že splatnost 12 měsíců Vám dává dostatečný prostor vydělat peníze, kterými dlužnou částku splatíte. Navíc, pokud byste nedostatkem zakázek trpěli po delší dobu, můžete si opakovaně, a po neomezeně dlouhou dobu, splatnost půjčky za poplatek prodlužovat.

Celý proces žádosti o půjčku probíhá online na stránkách www.bbpujcka.cz s tím, že jej zvládnete během 5 minut. Výsledek schvalovacího procesu se dozvíte během 1 hodiny (pozn. platí, pokud o půjčku požádáte mezi 08:00 – 16:00 v pracovní den). Peníze z půjčky Vám společnost BB Finance Group pošle na bankovní účet, který jste uvedli v žádosti.

Půjčka je neúčelová, tj. společnosti BB Finance Group nemusíte prokazovat, na co jste půjčené peníze použili.

 

Částka 45 000 Kč, kterou můžete u BB Finance Group získat, je dle webu Finprehled.cz, který porovnával parametry 41 nebankovních společností poskytujících tzv. rychlé nebankovní půjčky, maximální částkou, kterou lze nyní na trhu získat, aniž byste si museli brát více půjček u 1 společnosti (a platili tak vícekrát poplatky spojené s poskytnutím a vedením půjčky).

 

bbpujcky1

 

BB Finance Group nabízí to nejlepší i pokud jde o splatnost půjčky. Dle webu Finprehled.cz je BB Finance Group jedinou nebankovní společností poskytující půjčku na dobu 12 měsíců (a zároveň jedinou společností, která Vám půjčí na dobu delší jak 60 dnů, náskok před konkurencí je tedy obrovský).

bbpujcky2

 

Pokud tedy potřebujete finanční výpomoc v řádu desítek tisíc korun se splatností více jak 60 dnů, obraťte se s důvěrou na BB Finance Group a požádejte ještě dnes o rychlou nebankovní půjčku této společnosti.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...