Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Zbavte se díky službě „správa nemovitostí“ starostí s nájemníky
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Zbavte se díky službě „správa nemovitostí“ starostí s nájemníky

23. 03. 14:48

Konec starostí s vybíráním nájmu, sháněním nových nájemníků, zajišťováním úklidu či řešením oprav. Toho všeho, spolu s dalšími „provozními“ problémy, Vás zbaví profesionální správci nemovitostí. Chcete znát další výhody? Pokračujte ve čtení!

 

V Praze je v tuto chvíli určeno k pronájmu více jak 5 000 bytových jednotek* a sehnat solidního nájemce, který ve Vašem bytě zůstane několik let, pravidelně Vám bude platit nájem a k Vaší nemovitosti se bude chovat jako k vlastní, přitom není nic jednoduchého. Snadno se tedy mohou rozplynout sny o pasivním příjmu z pronájmu nemovitostí, kdy naopak kvůli nezaplacenému nájemnému či neobydleným bytům budete realizovat ztráty (banka, u které máte případný úvěr, se přece neptá, jestli zrovna máte na splátku).

Řešení Vašich starostí je přitom vzdáleno pouze 1 klik a má jméno „správa nemovitostí Praha“ a nabízí ji společnost Happy House Rentals.

Zařízeno je vše, od pronájmu, přes úklid až po přehlašování energií

Prostřednictvím této získáváte „all inclusive“ správu nemovitostí zahrnující vše od pronájmu nemovitostí, vybírání nájemného, držení klíčů od nemovitosti až po přehlašování účtu za elektřinu a plyn na nájemníky, zařízení telefonních služeb, právní a účetní poradenství.

Navíc, u této společnosti neplatíte poplatek za správu u nemovitostí, které nejsou pronajaty (společnost Happy House Rentals na sebe tedy bere zodpovědnost za rychlý pronájem nemovitosti). Jako nadstandardní službu pak můžete získat zhotovení daňového přiznání, zařizování nemovitosti nábytkem a doplňky.

Profesionální správa nemovitostí = nulové starosti

Služba je vhodná pro ty majitele nemovitostí, kteří chtějí mít s pronájmem nulové starosti, tedy i ty, kteří se nachází v zahraničí a nemají prostor či nechtějí řešit „provozní problémy“.

Pokud byste si i Vy rádi získali více času na příjemnější věci, než je vymáhání nájemného či shánění nových nájemníků, požádejte ještě dnes společnost Happy House Rentals o nabídku a kalkulaci služeb pro Váš konkrétní případ.

 

* údaj z portálu Sreality.cz ke dni 23. 3. 2015

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...