Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení WALLSTREETENGLISH.cz
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

WALLSTREETENGLISH.cz

02. 02. 09:58

Dostaňte vaší angličtinu na další level

Je hodně kurzů angličtiny, ale méně těch opravdu kvalitních. Největšího pokroku dosáhnete s takovým, který odpovídá vašim konkrétním potřebám. Pokud chcete zlepšit především svoji pracovní angličtinu, Business English Certificate bude ta správná volba pro vás.
 

WALLSTREETENGLISH.cz

Při studiu cizích jazyků platí, že nejrychleji se ho naučítě, pokud se zaměříte na jeho specifickou oblast. Můžete navštěvovat obecné hodiny konverzací, gramatiky, ale proč si rovnou nevybrat kurz, zakončený některým z certifikátů? Nejběžnější je skupina Cambridge certifikátů – English for Speakers of Other Languages. Jsou rozděleny podle obtížnosti se zaměřením na nejrůznější témata. Celkem máte na výběr z šesti ESOL certifikátů. Jestliže komunikujete anglicky i v zaměstnání, vyzkoušejte BEC, neboli Business English Certificate. Získané jazykové dovednosti tak rovnou můžete vyzkoušet v praxi.

Cambridge BEC je zaměřen především na obchodní angličtinu. K získání ale nepotřebujete konkrétní znalosti obchodu. Využijete ho i v běžné firemní komunikaci, obzvlášť pokud komunikujete se zahraničními partnery. Navíc v dnešní době má hodně společností i České republice cizojazyčné vedení a jednání v angličtině jsou nutností. Tento certifikát je i velmi ceněný v zahraničí a usnadní vám hledání místa v cizí zemi. Pokud se naopak chystáte studovat obor business v angličtině, výrazně vám usnadní orientaci v probírané látce.

Business English Certificate je rozdělen do třech obtížností:

  •          BEC Preliminary, B1
  •          BEC Vantage, B2
  •          BEC Higher, C1

Všechny úrovně testů se skládají ze čtyř částí. Čtení, psaní, poslech a konverzace. Obsahem jsou otázky vázané k čtenému textu, interní e-mailová komunikace, různá doplňování vět a na závěr zhruba 15 minutový rozhovor.

Ke každé ze zkoušek BEC existují přípravné kurzy se specializovaným lektorem. Rozsah je obvykle do 12 individuálních hodin, plus vaše samostudium. V kurzu se naučíte vše potřebné k zvládnutí zkoušky a rozšíříte si slovní zásobu o odborné výrazy. Příprava se tak dá zvládnout v relativně krátkém čase. Kvalitní kurzy angličtiny hledejte podle kladných referencí a u společností s dlouhou tradicí.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...