Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Nastartujte svůj byznys s podnikatelským úvěrem
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Nastartujte svůj byznys s podnikatelským úvěrem

03. 11. 14:03

Přemýšlíte, že byste rozjeli své vlastní živobytí? Máte odvahu, ale nedostatek financí? Získat úvěr u běžné banky nemusí být pro řadu ze začínajících podnikatelů snadné. V takovém případě se vyplatí s žádostí o půjčku obrátit na nebankovní společnost.

 

Kdo se někdy snažil proniknout do světa byznysu, jistě zná nutnost investic na samém počátku. Pokud jste nenašetřili do začátku byznysu z vlastních prostředků, jste nuceni peníze si půjčit. U velkých bankovních domů je získání úvěru komplikováno nahlížením do registru dlužníků. To v případě, že jste s vašim dřívějším podnikáním neměli štěstí, schválení nového úvěru značně znesnadňuje. Dostáváte se tím do začarovaného kruhu, kdy byste sice chtěli dál podnikat, ale nemáte jak začít. Odrazit se ode dna vám pomůže nebankovní společnost. U ní totiž stačí pouze ručit nemovitostí v osobním vlastnictví a nezáleží ani na tom, jestli je zatížena exekucí. Předchozí závazky se zkonsolidují do jednoho a ve výsledku tak můžete ještě ušetřit.

1

 

Požadujte vysokou úroveň služeb

Jednou z firem, poskytujících tento typ půjček, je i FINEMONEY, SE. Kromě běžných úvěrů, konsolidací a dalších služeb nabízí i výhodné nebankovní podnikatelské úvěry. Osobní přístup i finanční poradenství jsou zde standardem a půjčku připraví na míru přímo pro váš projekt. S úrokovou sazbou pouhých 8,5 % a s nulovými poplatky předem se řadí k nejvýhodnějším půjčkám na trhu. Je už jen na vás jestli potřebujete nakoupit materiál, vyplatit společníky, nebo investovat do vývoje nového produktu. Rozjezd nového podnikání je o to jednodušší, že pro žádost o úvěr nemusíte dokládat výpis z registru dlužníků. Čas jsou peníze, a proto žádost podejte online a na webu sledujte i následné čerpání úvěru. V aplikaci na způsob internetbankingu budete mít vždy přehled, kolik a kdy máte splácet. Neočekávané výdaje vás při podnikání mohou zaskočit a proto se hodí mít možnost půjčku kdykoliv navýšit. Stejně jako možnost úvěr splatit najednou v případě, že se vám v podnikání naopak daří. Stačí pouze kontaktovat vašeho osobního specialistu, který vám bude k dispozici po celou dobu splácení. To vše jsou výhody půjčky u nebankovní společnosti jakou je právě FINEMONEY, SE.

2

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...