Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Kupte vlastní firmu, a pokračujte v úspěchu někoho jiného
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Kupte vlastní firmu, a pokračujte v úspěchu někoho jiného

25. 09. 10:41

O podnikání nemusíme nutně mluvit pouze v tom směru, kdy si sami založíte vlastní firmu, a začnete realizovat své nápady. Začít podnikat lze i mnohem jednodušeji, a to tak, že navážete na úspěch někoho jiného. Nejlépe stylem, že koupíte jeho firmu. U té poté jenom změníte osoby společníků a jednatelů. Samozřejmě můžete změnit i sídlo a vybrat si jedno z virtuálne-sidlo.sk, a dále už pokračujete ve strategii, která byla předchozím majitelem nastavena. A jelikož se nemusíte trápit s nutnými začátky, můžete tak veškerý svůj čas a veškerou svou energii věnovat zlepšování různých možností, a tím i zvyšování vašeho zisku.

Výběr je skutečně obrovský

Pokud bychom měli nastínit, v jakém segmentu se tedy pohybovat, tak jsou to společnosti s historií. Do této oblasti spadají jak ty, se kterými se nepodnikalo, tak i ty aktivní.  Ty budou logicky pro vaše potřeby vhodnější, jelikož stále ještě generují potřebný zisk. A v tomto směru nabízíme prodej sro s historií, která je pozitivní, a firma tak nemá žádné výraznější závazky, které by mohli budoucí podnikání jakkoliv zhatit. Logicky dané firmy kupují hlavně zkušenější podnikatelé, kteří tak chtějí své podnikatelské aktivity snadno rozšířit i do dalších oblastí. Problémem však není ani to, zakoupí-li danou firmu podnikatel začínající.

Proč změnit sídlo?

Výše jsme uvedli snadnou možnost změnit nejenom vlastnickou strukturu, ale také změnu sídla. A proč ho vlastně změnit? V první řadě proto, že původní majitel nemusí dovolit využívání předchozího sídla. Dnes navíc není poskytnutí sídla nic složitého, jelikož možností je několik set. A tak vyberte si sídlo firmy, které bude plně odpovídat vašim požadavkům. A když už ho vybíráte, jděte rozhodně cestou toho virtuálního. Proč? Jelikož má tyto výhody:

·         Je levné

·         Lze zvolit z desítek prestižních adres

·         Nemusíte se na něm zdržovat

·         Zajistí všechny zákonné požadavky

·         Větší města minimalizují šance na kontroly z úřadů

 

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...