Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Zmírněte daňovou zátěž. Založte si společnost v jiné zemi
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Zmírněte daňovou zátěž. Založte si společnost v jiné zemi

25. 09. 10:33

Podle různých žebříčků a podle různých hodnocení na tom Česká republika z hlediska daňové zátěže není nijak dobře. Jsou to nejenom různé daně, ale také vysoká administrativa a byrokracie, které tak vytvářejí poměrně obtížný prostor pro rozvoj úspěšného byznysu. Přitom daňovou zátěž lze výrazným způsobem zmírnit. Tuto možnost nabídne takzvaná offshore firma. Tedy firma, která je založena například v některém z daňových rájů. To pro majitele znamená jediné, a to buď nízké či žádné daně, nebo pouze jednoroční pravidelné poplatky. Zajímají-li vás o této možnosti bližší informace, klikni sem. Lze se tak seznámit nejenom se všemi konkrétními výhodami, ale třeba i s tím, jaké země jsou v daném směru ty nejlepší.

Jaká lokalita táhne nejvíce?

Je jasné, že jsou země, které jsou v daném směru v podnikatelském světě vyhlášené. Ostatně i proto do nich řada úspěšných podnikatelů své firmy přesouvá, jelikož i to může být cesta k vyšším ziskům. Chcete-li k nim právě vy směřovat také, a to hned od začátku, založte si společnost na Seychelách. A proč zrovna v této lokalitě? Jelikož klady a výhody z obecného hlediska jasně převyšují řadu jiných, více či méně známých lokalit. Největšími přednostmi jsou určitě tyto.

·         Daňová zátěž ve výši 0 procent

·         Rychlé a jednoduché založení

·         Nulové poplatky spojené s vedením firmy

·         Vlastnická struktura firmy není veřejná

·         Země není na takzvaných černých listinách OECD

Bez kapitálu to nejde

Samozřejmě k vlastní firmě je jistě třeba i kapitál, tedy finance potřebné k založení, ale i k rozjetí prvních podnikatelských aktivit. Pomineme-li možnost vlastních zdrojů nebo investic, pomůže vám půjčka, která patří taktéž mezi časté varianty financování. A proč? Jelikož ta vhodně zvolená nabídne širokou škálu částek, nízké úroky, a hlavně není nutné se v budoucnu s nikým dělit o podíl. To je totiž ten největší problém s ohledem na případné investice.

 

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...