Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Jak nejrychleji získat vlastní firmu?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Jak nejrychleji získat vlastní firmu?

25. 09. 10:31

Cesta k vlastnímu podnikání, tedy konkrétně k vlastní firmě má hned dva rozdílné směry. Jeden z nich počítá se standardním založením, a ten druhý s případnou koupí. Podíváme-li se nejdříve na první možnost, kterou je založení společnosti, potom určitě využijte služby profesionálů. Díky nim totiž není třeba absolvovat ono administrativní kolečko, vedoucí přes notáře, živnostenský úřad, až k soudu. Jako zájemci o novou společnost totiž jenom předáte vybrané společnosti potřebné informace, sepíšete základní dokumentaci, a již se nemusíte o nic starat. Firma vám tak bude založena doslova na míru, a jakmile bude vše hotovo, bude vám s veškerou dokumentací také předána.

Koupit společnost je ještě o něco rychlejší

Díky tomu, že zmíněné založení provede profesionál, se lze dostat na poměrně dobrý čas s ohledem na případné nutné prodlevy. Kdo však na vlastní firmu skutečně spěchá, pro něho je určená hlavně druhá možnost, kterou je prodej společnosti. Více o této variantě zjisti zde. Naznačíme pouze, že díky této možnosti stačí jenom počkat na přepis v obchodním rejstříku, a tím je vše hotovo. Daný přepis samozřejmě může zahrnovat řadu změn, a to od osob společníků a jednatelů, například po konkrétní názvy. Co je vhodné také dodat, že takto prodávané společnosti nikdy nepodnikaly, a tak nemají dluhy, ani závazky.

Bez sídla to nejde

Obě možnosti však vyžadují jednu důležitou věc, a to je také sídlo, tedy adresa uvedená přímo v obchodním rejstříku. Dnes už kvůli tomu není nutné kupovat, nebo pronajímat kancelář. Objednejte si službu virtuálního sídla společnosti, a všechny zákonné náležitosti máte v tomto ohledu také splněny. Samozřejmě tato volba přináší hned několik pozitiv, mezi které patří:

·         Výrazně nižší cena oproti standardní kanceláři

·         Možnost zvolit si prestižní adresy

·         Díky dobře zvolené adrese lze zvýšit prestiž firmy

·         Vše lze vyřídit již v rámci založení, nebo koupě nové firmy

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...