Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Stylové korkové nástěnky pomohou ve všech prostorách vaší společnosti. Stačí si jen vybrat velikost!
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Stylové korkové nástěnky pomohou ve všech prostorách vaší společnosti. Stačí si jen vybrat velikost!

12. 09. 13:57

Máte dojem, že ve vaší společnosti vázne informovanost a chtělo by to pomalu rozhlas, aby byli všichni dobře informovaní? Nemusíte se uchylovat k tak razantnímu způsobu, který navíc „zasáhne“ jen zúčastněné osoby a nedá se k němu kdykoli opakovaně vrátit. Úplně postačí, pořídíte-li do kanceláří, na chodby, do hal nebo kuchyněk vaší společnosti levné, zato velmi účelné korkové nástěnky

 

Jak korkové nástěnky fungují?

Není třeba hledat v nich nic složitého. Do měkkého, příjemného korku pomocí napínáčků opakovaně upevníte letáčky, plakáty, vytištěné grafy, tabulky, rozpisy a jiné důležité informace, které mají být k dispozici zaměstnancům a ke kterým mají mít možnost vrátit se v případě potřeby.

Léty prověřené korkové tabule se vyznačují vysokou životností, designem, který nenarušuje a zapadne do jakéhokoli prostředí a především skvělou funkcí.

Široká nabídka korkových nástěnek od Jansen-display.cz

Kvalitní korkové tabule, ale i další vybavení do kanceláří, jako jsou magnetické tabule, flipcharty, lišty k uchycení plakátů, textilní tabule a jiné, vyrábí společnost Jansen-display.cz. Funguje již 19 let a své produkty nabízí nejen zájemcům v České republice, ale po celé Evropě.

Vybrat si můžete ze sedmi velikostí korkových tabulí. Nejmenší s rozměry 450x600mm, největší o velikosti 1000x2000mm. Jejich cena začíná již od 381 Kč, ale pokud se zaregistrujete, můžete získat slevu ve výši 10% na všechno zboží. V případě, že budete kupovat více zboží stejného druhu, získáte i slevu množstevní. Ta je klientům k dispozici již od třech ks zboží.

Obraťte se i vy na kvalitního výrobce a dodavatele kancelářského zboží Jansen-display.cz. Nejenže nakoupíte za nejlepší ceny, ale protože má 97% zboží skladem, vaše objednávka bude vyřízena rychle a dodání zboží proběhne během pár dnů. 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...