Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Chcete věrné zákazníky? Nejprve se o Vás musí dozvědět!
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Chcete věrné zákazníky? Nejprve se o Vás musí dozvědět!

10. 09. 10:01

Věrný zákazník je snem každého živnostníka, menší firmy i velké společnosti. Přitom ani nezáleží na tom, zda podniká na B2B trhu, anebo prodává své služby a produkty koncovému zákazníkovi. Úspěšný podnikatel, ke kterému se zákazníci rádi vracejí, se zpravidla pohybuje v černých číslech, které mu generují zisk. Jeden klient, který zakoupí produkt či službu a již se vícekrát nevrátí, není pro většinu živnostníků nebo podnikatelů tak ceněný jako pravidelně se vracející a spokojený zákazník. Většina podnikatelů nebo společností proto usiluje především o věrné zákazníky. Jak ale takové zákazníky získat?

Jak získat klienta během několika vteřin?

Pakliže se rozhodnete investovat čas a peníze do hledání nových zákazníků, mohla by Vás zaujmout možnost získat zákazníky prostřednictvím portálu www.epoptavka.cz . Z posledních výzkumů vyplývá, že 74 % dodavatelů, kteří se rozhodli tuto službu využít, získalo prostřednictvím portálu minimálně jednoho klienta a dokonce 17 % získalo více než pět zakázek. Poptávkový portál funguje na principu vložení inzerátu poptávajícího, který má tuto službu zdarma, a dodavatelé či poskytovatelé služeb následně tyto inzeráty vyhledávají a odpovídají na ně. Dodavatelé platí roční poplatek, který je ale v porovnání se získanými klienty obvykle zanedbatelný. Podle výzkumu na ePoptávka.cz 7 z 10 poptávek najde svého dodavatele. Vysoká konkurence v tomto prostředí (kolem 9 nabídek na jednu poptávku) zaručuje kvalitu. Poptávající si totiž z těchto průměrně 9 nabídek vybere jednu, což samozřejmě nutí dodavatele zvyšovat kvalitu a optimalizovat cenu. Stejně tak se můžete pustit do nabízení vašich produktů či služeb a čekat až se někdo tzv. chytne.   

Poptávkové portály jsou v současnosti velice oblíbené nejen v České republice, ale také ve světě. Jedná se o moderní způsob poptávky a nabídky, který probíhá v online prostředí. Nejenže se tím zkrátí čas, kdy poptávka získá nabídku, ale poptávající má možnosti srovnávat jednotlivé nabídky, aniž by musel složitě poptávat produkty nebo služby zvlášť u několika různých dodavatelů.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...