Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení „Teambuilding není pouze výlet do přírody“, říká majitel teambuildingové agentury
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

„Teambuilding není pouze výlet do přírody“, říká majitel teambuildingové agentury

24. 07. 22:04

Firemní teambuilding nebo korporátní večírek může dopadnout jako pěkný průšvih, když ho správně nenaplánujete. Připravte se proto na stmelování kolektivu důkladně. Majitel teambuildingové a eventové agentury Michal Bartoš radí, proč je lepší nechat organizaci na profesionálech.

 

foto_lide

 

Ne každý zaměstnanec je štěstím bez sebe, když se dozví, že jeho firma chystá teambuildingovou akci. Připravte proto teambuilding, který vašim lidem vyrazí dech a ze kterého se domů vrátí nadšení. Michal Bartoš, který je spolumajitelem tambuildingové a eventové agentury Lemon production, ví, že dobrá příprava se rozhodně vyplatí.

Jaké firmy si k vám obvykle chodí pro radu?

Mezi naše klienty patří malé firmy, ale i velké korporace. Za 18 let naší existence jsme organizovali akce pro banky, firmy s rychloobrátkovým zbožím, mobilní operátory, ale třeba i pro energetické a farmaceutické společnosti. Máme radost, že za ta léta už teambuilding není chápán pouze jako výlet do přírody, ale firmy už chápou důležitost těchto akcí pro fungování kvalitního týmu.

Co všechno jste schopni zajistit?

Dokážeme zajistit kompletní full-servis od plánu až po realizaci. To platí pro teambuilding i pro firemní akce - eventy (večírky, family days, konference atd.). Co se týká firemních akcí, připravujeme kompletní servis od aranžmá, odpovídajících prostor, kvalitního cateringu, kulturního programu, výzdoby, technického vybavení (zvuk, světla, podium, stany), personálního obsazení, známé umělce, moderátory, kapely. S teambuildingem je to stejné  - celý ho připravíme na klíč. Mezi oblíbené patří strategické týmové hry Pevnost Boyard, Filmová akademie, Mission impossible, strategické hry na vodě - splav na raftech, nebo stavba vorů a další.

 

foto_motokara

 

Kde nejčastěji akce organizujete?

Nedá se jasně říci, kde pořádáme akce nejčastěji. Zázemí máme v Praze, ale jezdíme po celé republice – Střední Čechy, Vysočina, Jižní Morava a mnoho dalších regionů.

Proč by si firma měla s akcí nechat poradit?

Respektujeme, že každý je dobrý v něčem jiném. My nedokážeme vyrobit auto, ale skvělý doprovodný program firemní akce, nebo teambuilding například pro výrobní firmu, to umíme. Poradíme jak pracovat s týmem, zvolíme správnou aktivitu, zkušený lektorský tým provede účastníky celou akcí od úvodního ice breaku, až po zpětnou vazbu. V neposlední řadě navrhneme lokalitu a zajistíme tak celou akci na klíč nejen programově, ale i technicko-organizačně. V této oblasti podnikáme od roku 1996 a zajišťujeme akce, které klientům přinášejí efektivní zhodnocení vložených prostředků.

Navštivte stránky Lemon production a prohlédněte si část nabídky našich programů.

 

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...