Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Vyrazte na teambuildingovou akci autem z autopůjčovny
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Vyrazte na teambuildingovou akci autem z autopůjčovny

12. 06. 16:54

Při plánování teambuildingové akce není největší výzvou plánování ani dohled nad tím, aby se družícím se kolegům nic nepřihodilo, ale doprava. Každý, kdo někdy zažil nějakou hromadou firemní akci, ví, o čem je řeč. Autobusem či vlakem se chce málokomu, zdraví svého vozu také nechce riskovat každý.

Řešení? Pronájem automobilů či minibusu. Ano, tento způsob dopravy využívá řada firem, které si často spolu s vozem pronajmou i řidiče (který po příjezdu na místo odjede zpět a následně se pro Vás vrátí v čas plánovaného odjezdu). Menší část firem si pak vůz pronajme s tím, že řidiče si zajistí sama.

Jaké jsou výhody převozu autem z autopůjčovny?

 

Největší výhodou je fakt, že se můžete spolehnout na to, že všechna auta dorazí a že budou také schopny absolvovat cestu tam i zpět. Nemůže se Vám stát, že by Vám majitel autopůjčovny sdělil, že Vám nemůže dát auto k dispozici, protože jej zničehonic potřebovala jeho žena

Další výhodou jsou transparentní a jasně dané náklady na dopravu (např. formulář zde), kdy nemusíte řešit vyúčtování se zaměstnanci, kterým se často platba za „cesťák“ bude zdát nízká (kolegům, kteří auto nemají, se pak zcela jistě bude tato částka zdát vysoká).

Třetí výhodou je možnost přistavení vozu a poskytnutí řidiče. Tuto službu oceníte zejména při odjezdu s teambuildingové akce, kdy by si jinak určený řidič nemusel být jistý množstvím zbytkového alkoholu v krvi.

Čtvrtou výhodou je kapacita půjčených vozů, které jsou schopny pojmout i 7 – 9 pasažérů. Teambuildingová akce pak nebude začínat tím, že celý tým rozdělíte do skupin o čtyřech lidech tak, jak je schopen je pojmout standardní osobní automobil.

Pokud Vás zaujala možnost dopravy na teambuildingovou akci půjčeným automobilem, navštivte web MAD Autopůjčovny z Prahy, konkrétně pak stránku s nabídkou pronájmu automobilů.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...