Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Uspořádejte svoji konferenci v Grandhotelu Brno
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Uspořádejte svoji konferenci v Grandhotelu Brno

12. 06. 16:53

Pokud hledáte prostory pro pořádání konference, určitě věnujte pozornost nabídce Grandhotelu Brno. Zdejší zkušený tým pracovníků a reprezentativní prostory jsou zárukou spokojenosti přednášejících, posluchačů i Vaší.

 

Ideální poloha, ať jedete čímkoliv a odkudkoliv

Grandhotel Brno se nachází cca 200 metrů od hlavního vlakového a cca 900 metrů od hlavního autobusového nádraží v Brně a přímo naproti zastávce autobusů společnosti Student Agency. Necelé 4 kilometry je to do hotelu i ze sjezdu z dálnice D1.

Tento hotel má tedy skvělou dopravní dostupnost bez ohledu na to, jakým dopravním prostředkem se sem budete dopravovat Vy, či návštěvníci Vaší konference. K dispozici je Vám také parkoviště přímo před hotelem, tzn., i když se hotel nachází v centru města, nebudete mít problém u něj zaparkovat.

Grandhotel Brno disponuje 105 luxusními a stylově vybavenými pokoji, které jsou rozděleny do tří kategorií: Standard, Superior, Executive. Hvězda večera, ať už jí budete Vy, či některý z Vašich hostů pak může využít možnosti ubytování v mezonetovém pokoji Junior Suite, vlajkové lodi tohoto hotelu.

A teď již o konferenčních prostorech

Pokud jde o samotné prostory, ve kterých můžete svoji konferenci uspořádat, Grandhotel Brno disponuje celkem čtyřmi sály: Francouzský, Květinový, Moravský, Klubový

Francouzský sál

108 m2 veliká místnost s vysokorychlostním připojením a podlahou krytou kobercem, nechybí ani klimatizace a vybavení moderními technologiemi.

Květinový sál

47 m veliká místnost, vybavená vysokorychlostním internetem a podlahou krytou kobercem. Květinový sál je ideální pro pracovní setkání či firemní party. Prostory jsou vybaveny klimatizací a moderními technologiemi.

Moravský sál

85 m2 veliká místnost s připojením k vysokorychlostnímu internetu a podlahou pokrytou kobercem. Netradičně vybavená a prostorná místnost je vhodná pro pořádnou konferenci či gala akci. I tyto prostory jsou vybavené vysokorychlostním internetem a moderní konferenční technikou.

Klubový sál

Pohodlná konferenční místnost o rozloze 29m2, vybavená vysokorychlostním internetem a podlahou pokrytou kobercem. Tato místnost je vhodná pro menší setkání či komornější firemní akce. Nechybí klimatizace a moderní technologie.

Nechte si sestavit konferenční balíček na míru

 

Zkušený tým Grandhotelu Brno je samozřejmě připraven Vám při pořádání Vaší konference vyjít maximálně vstříc a pomoci Vám s celou organizací. Celou akci lze zahrnout do individuálního balíku, který obsahuje vše od pronájmu konferenčních prostor, ubytování až po jídlo, více informací o možnostech pořádání konferencí v Grandhotelu Brno najdete na této stránce

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...