Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Podnikáte v B2B? Víme, kde najdete nové zákazníky
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Podnikáte v B2B? Víme, kde najdete nové zákazníky

02. 06. 19:12

Přestaňte ztrácet čas listováním telefonních seznamů a posuňte s databází Albertina od společnosti Bisnode svůj business o několik úrovní výše. Pojďte se s námi dnes podívat na to, jaké výhody koupě této databáze přináší, pár minut věnovaných čtením tohoto příspěvku určitě nebudete litovat.

 

Oslovte firmy, které si Váš produkt mohou dovolit

Dnes už nemusíte hledat potenciální klienty ve Zlatých stránkách, pokročte s dobou a šetřete čas i energii díky databázi firem v ČR společnosti Bisnode. Na rozdíl od Zlatých stránek, v této databázi se dozvíte detailní popis činnosti firmy, jména majitelů a jednatelů společnosti, veškeré kontaktní údaje (tj. nejen telefon a adresu), informace o ekonomickém stavu firem a přehled udělených certifikátů ekonomické kondice.

Díky této databázi tedy můžete oslovit firmu, která je pro Vás jako obchodníka zajímavá, např. stavební firma z Jihomoravského kraje s min. 20 zaměstnanci a obratem 10 000 000 Kč, která řádně platí DPH a která je v dobré fyzické kondici.

K dispozici jsou Vám měsíčně či kvartálně aktualizované údaje

Díky databázi Albertina Vám nehrozí, že byste jeli několik desítek kilometrů na schůzku s jednatelem společnosti, která je na pokraji bankrotu a pro niž je Váš produkt cenově nedostupný. U Albertiny si můžete vybrat z databáze aktualizované čtvrtletně či měsíčně (u obou máte velkou pravděpodobnost toho, že si z databáze vyberete správně).

Informace z databáze Vám vystačí na dlouhou dobu

Samotná databáze obsahuje informace o více než 2,7 milionech subjektech (informace o nich dostanete na DVD), tzn., nehrozí, že byste údaje z ní rychle vyčerpali. Ceny databází se pohybují od 32 400 Kč do 46 800 Kč, tzn. i při průměrné výtěžnosti potenciálních klientů se Vám investice do nich vrátí. Více informací o jednotlivých tarifech a cenách najdete v e-shopu společnosti Bisnode.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...