Právě se nacházíte: Domovská stránka Komerční sdělení Daňová evidence a vedení účetnictví v Pohodě?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Podnikejsnadno.cz

Daňová evidence a vedení účetnictví v Pohodě?

28. 11. 20:47

Hledáte spolehlivého pomocníka pro daňovou evidenci, vedení účetnictví či evidenci skladu? V tom případě vyzkoušejte oblíbený účetní program Pohoda, s nímž budete navýsost spokojeni. 

 Daňová evidence, vedení účetnictví, ale i evidence skladu jsou pro mnoho z nás naprostou nezbytností. Jak si ale tyto činnosti významně ulehčit? Není na tom vůbec nic složitého, stačí totiž investovat do efektivního účetního programu Pohoda. S jeho pomocí si značně usnadníte práci a navíc si lze pořídit program přesně „na míru“. Jeho kompletní nabídku si můžete prohlédnout zde, přičemž na tomto místě se zaměříme na některá základní fakta.

Pohoda účetnictví – základní licence

Základní licenci účetního programu Pohoda využijí zejména menší a střední firmy. V každém případě se si lze poříditPohoda hned několik variant, takže si stačí vybrat tu, která bude odpovídat vašim konkrétním požadavkům. Zde je krátký souhrn:

Program pro daňovou evidenci: verze Pohoda Mini, Lite a Standard obsahují mnoho užitečných funkcí. Jde-li Vám tedy především o daňovou evidenci, klikněte sem a dozvíte se všechny podrobnosti. 

Program pro vedení účetnictví: verze Profi a Premium. Již varianta Profi nabízí spoustu zajímavých funkcí, které jsou ještě navýšeny ve verzi Premium.

Program pro evidenci skladu: verze Pohoda Jazz. Tato varianta se hodí v prvé řadě pro firmy, jež samostatně nevedou účetnictví. 

Pohoda Komplet: program pro vedení účetnictví i daňovou evidenci. Jak napovídá již název, jedná se o produkt, který přináší všechny verze v jednom.

 Účetní programy Pohoda SQL a E1

Ucetni systemyVýše je zmíněno, že základní licence účetního programu Pohoda je určena spíše pro menší a střední firmy. Pro společnosti větší se potom hodí programy Pohoda SQL a vylepšená Pohoda E1. Rovněž ty si lze pořídit ve více variantách, tedy jako program pro daňovou evidenci, vedení účetnictví i program pro evidenci skladu. A kde že je všechny můžete sehnat? Stačí nás navštívit na Ucetni-systemy.cz, kde se dozvíte všechny podrobnosti a pak už si jen vybrat.

Líbí se Vám článek?
Výhody pro Vás
1
Možnost pokládat dotazy odborníkům a jejich odpovědi přímo Vám zdarma!
2
Veřejný profil Vás nebo Vaší firmy na podnikátorovi zdarma!
3
Velké množství slev na služby Podnikátora!
4
Užitečné informace e-mailem z témat, které si sami nadefinujete!
Registrovat se cca 30 vteřin
Služby Podnikátora
Ke stažení

Zpracovávám...